Jastrzębie na niebie 26. Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

Wywietle: 1107
Ocena: 4    Gosw: 1
Jastrzębie na niebie 26. Przesłanie Miłości Jezus ChrystusJezus_Chrystus
12-04-2010
Jastrzębie na niebie 26. Przesłanie Miłości Jezus Chrystus Wielka Księga Objawień Przesłanie Miłości Jezus Chrystus, Święty Graal
Jastrzębie na niebie
26.
Jastrzębie na niebie różowe latają i Miłość na ziemi ogłaszają, ten kto ich wołanie usłyszy do domu ducha swojego powróci i są to realne duchowe wydarzenia, które widzącego na lepszego przemienia.
Ludzie, słuchajcie Mojego Słowa od nowa, po raz kolejny pokazywana jest ku Mnie Światłu droga! I nie ma znaczenia jaki jesteś obecnie, gdy masz w sobie chcenie poprawy na lepsze. I tak ciemny może do domu powrócić, a jasny z drogi ku Mnie Światłu może zawrócić. Wybory dokonujesz ostateczne. Być albo nie być siebie samego ostatecznie.
Co możesz jeszcze chcieć obecnie?
Słuchaj Mojego Słowa i nawróć się ku dobru koniecznie!
Jeżeli jesteś ciemny i do ziemi przylgnąłeś cały, to znaczy, że twój duch jest całkowicie zasypany i tak naprawdę o Stwórcy nie zdajesz sobie żadnej sprawy. I zupełnie nie jesteś świadomy siebie samego, będąc żywy ziemsko, duchowo jesteś martwy. Innymi słowy: duch leniwca jest w tobie, a ty w swej próżności i zarozumiały cały myślisz, żeś jest „doskonały.
•www. jezuschrystuspl.blog.onet.pl
•E - mali: jezus.pl@gmail.com
•SKYPE; jezus.chrystuspl
•Tel.; + 48 692 157 440
Królestwo Tysiącletnie jest na ziemi od 07.09.2007 roku
Tagi: religia blog jezus chrystus Kategoria: Ciekawe