Każda minuta ważna! 25. Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

Wywietle: 1094
Ocena: 0    Gosw: 0
Każda minuta ważna! 25. Przesłanie Miłości Jezus ChrystusJezus_Chrystus
12-04-2010
Każda minuta ważna! 25. Przesłanie Miłości Jezus Chrystus Wielka Księga Objawień Przesłanie Miłości Jezus Chrystus, Święty Graal
Każda minuta ważna!
25.
Każda minuta ważna dla rozwoju ziemskiego stworzenia. Bezczynne trwanie, negatywne zdanie, które w ciemności wpędza ducha, gdy ten siebie samego nie słucha.
Każdy, kto obecnie ma rozum rozbudowany, pogrąża się coraz mocniej w rozmyślaniu nad niepotrzebnymi sprawami. Myśli go „zjadają coraz mocniej. Nie opędzi się od nich, już nie ma siły, pogrąża się zdecydowanie, sam tego nie widzi. Brak czystego widzenia na siebie samego.
Ojczyzna jego ducha go woła w głębokiej tęsknocie do siebie, on nie słyszy, już zapomniał, że z duchowości pochodzi nie z ziemi. Rozum na ziemi ducha jego zamurował, narzędzie stało się wiezieniem, sam wolą swą zdecydował. Taka pokraka, którą sam stworzył jest nikomu niepotrzebna, czas ją rozłożyć w Świetle promienia, martwy już jest sądzony. Straszne go czekają chwile, na które pracował mocno, Lucyfera wspierał, a nie ludzi dobrej woli, zgnił jak jego rozum przez tysiąclecia powoli.
•www. jezuschrystuspl.blog.onet.pl
•E - mali: jezus.pl@gmail.com
•SKYPE; jezus.chrystuspl
•Tel.; + 48 692 157 440
Królestwo Tysiącletnie jest na ziemi od 07.09.2007 roku
Tagi: religia blog jezus chrystus Kategoria: Ciekawe