Każdy, kto ze Mną Światłem się spotyka 19. Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

Wywietle: 1749
Ocena: 0    Gosw: 0

Komentarze:

RFsrzAKZrlnJwhmxpi   16-01-2012

If my problem was a Death Star, this artlice is a photon torpedo.

Każdy, kto ze Mną Światłem się spotyka 19. Przesłanie Miłości Jezus ChrystusJezus_Chrystus
17-03-2010
Każdy, kto ze Mną Światłem się spotyka 19. Przesłanie Miłości Jezus Chrystus Wielka Księga Objawień Przesłanie Miłości Jezus Chrystus, Święty Graal
Każdy, kto ze Mną Światłem się spotyka
19.
Każdy, kto ze Mną Światłem się spotyka i serce odmyka dostaje okazję do rozpoczęcia wzlotu duchowego, do domu prawdziwego ducha swojego.
Niebieska kraina, ilu do niej wróci?
Niewielu los ten szczęśliwy czeka. Większość ludzi na ziemi na duchowe tematy są całkiem niemi. Ich ignorancja przerasta wszystko, zapomnieli, że są duchowi i obecnie żyją na ziemi w krainie cieni, rozum ich odciął od duchowych korzeni.
Komputer, komórka, samochód i mieszkanie, to dzisiejsze marzenie człowieka, konto, ubezpieczenie, zarobek i ci ludzie głowy i oczu już wyżej podnieść nie mogą, nie chcą, brak im wiary przechodzącej w przekonanie, które dąży do poznania praw wszechświatem rządzących, a gdy prawa Boże poznasz głowę i kolana zegniesz w pokorze czcząc i chwaląc imię Boże.
Im dalej przez stworzenie, na nic materialne zdobywanie „dobra, dalej liczy się tylko duchowe przez przeżycie zdobywane, rozwijane talenty, uczucia, cechy ducha.
•www. jezuschrystuspl.blog.onet.pl
•E - mali: jezus.pl@gmail.com
•SKYPE; jezus.chrystuspl
•Tel.; + 48 692 157 440
Królestwo Tysiącletnie jest na ziemi od 07.09.2007 roku
Tagi: jezus chrystus blog religia Kategoria: Ciekawe