Każdy, kto ze Światłem się spotyka 19. Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

Wywietle: 2304
Ocena: 5    Gosw: 1
Każdy, kto ze Światłem się spotyka 19. Przesłanie Miłości Jezus ChrystusJezus_Chrystus
02-03-2010
Każdy, kto ze Światłem się spotyka 19. Przesłanie Miłości Jezus Chrystus Wielka Księga Objawień Przesłanie Miłości Jezus Chrystus, Święty Graal
Każdy, kto ze Światłem się spotyka
19.
Każdy, kto ze Światłem się spotyka i serce na nie odmyka dostaje okazję do rozpoczęcia wzlotu duchowego, do domu prawdziwego ducha swojego.
Niebieska kraina, ilu do niej wróci?
Niewielu los ten szczęśliwy czeka. Większość ludzi na ziemi na duchowe tematy są całkiem niemi. Ich ignorancja przerasta wszystko, zapomnieli, że są duchowi i obecnie żyją na ziemi w krainie cieni, rozum ich odciął od duchowych korzeni.
Komputer, komórka, samochód i mieszkanie, to dzisiejsze marzenie człowieka, konto, ubezpieczenie, zarobek i ci ludzie głowy i oczu już wyżej podnieść nie mogą, nie chcą, brak im wiary przechodzącej w przekonanie, które dąży do poznania praw wszechświatem rządzących, a gdy prawa Boże poznasz głowę i kolana zegniesz w pokorze czcząc i chwaląc imię Boże.
Im dalej przez stworzenie, na nic materialne zdobywanie „dobra, dalej liczy się tylko duchowe przez przeżycie zdobywane, rozwijane talenty, uczucia, cechy ducha.
•www. jezuschrystuspl.blog.onet.pl
•E - mali: jezus.pl@gmail.com
•SKYPE; jezus.chrystuspl
•Tel.; + 48 692 157 440
Tagi: jezus chrystus religia blog Kategoria: Ciekawe