BĘDZIE WIAŁO, AŻ WYWIEJE! 535. Jezus Chrystus

Wywietle: 912
Ocena: 3    Gosw: 1
BĘDZIE WIAŁO, AŻ WYWIEJE! 535. Jezus ChrystusJezus_Chrystus
07-02-2010
BĘDZIE WIAŁO, AŻ WYWIEJE! 535. Jezus Chrystus WIELKA KSIĘGA OBJAWIEŃ Przesłanie Miłości „W ŚWIETLE PRAWDY, Jezus Chrystus, Święty Graal
BĘDZIE WIAŁO, AŻ WYWIEJE!
535.
Będzie paliło, aż wypali!
Będzie trzęsło, aż zawali!
Będzie woda płynąć, aż utopi!
A gdy połączą się żywioły w swoim działaniu, to apokalipsa zniszczy wszystko co złe i co złu podało swoje ręce! Będzie topiło, miażdżyło, paliło, zabijało, aż zginie ¾ ludzkości.
Tak na tej ziemi jeszcze nie było, to czas ostateczny!
I trudno o tym pisać, czy mówić, obrazy duchowe przebiegają przed widzącym, przerażenie dla wielu, niszczycielskie zjawisko, otępienie umysłowe i odchodzą tysiące, miliony, miliardy w zapomnienie
Smutne dla wielu z was ziemianie nastały czasy, dla wielu niezrozumiałe w waszym zawężonym ziemskim postrzeganiu, dla duchowych ludzi z otwartym sercem i logicznym myśleniem jakże wymowne i czytelne.
Wszyscy tracąc w wyniku wstrząsu swoje „dobra materialne otworzą się duchowo, ci mają szansę duchowo przeżyć i uratować się przed Bożą nawałnicą, może im się uda pojąć zachodzące zależności i w oparciu o wewnętrzne, duchowe zdolności znaleźć rozwiązanie i wyjście z wielu trudnych sytuacji.
Dalej żywioły napierają, aż zniszczą wszystko ciemne i nikt i nic je nie zatrzyma, aż osiągną wyznaczone granice w swoich niszczycielskich poczynaniach.
•www. jezuschrystuspl.blog.onet.pl
•E - mali: jezus.pl@gmail.com
•SKYPE; jezus.chrystuspl
•Tel.; + 48 692 157 440
Tagi: jezus chrystus blog religia Kategoria: Ciekawe