ZA OKNAMI MROZY ARKTYCZNE 537. Jezus Chrystus

Wywietle: 1032
Ocena: 0    Gosw: 0
ZA OKNAMI MROZY ARKTYCZNE 537. Jezus ChrystusJezus_Chrystus
07-02-2010
ZA OKNAMI MROZY ARKTYCZNE 537. Jezus Chrystus WIELKA KSIĘGA OBJAWIEŃ Przesłanie Miłości „W ŚWIETLE PRAWDY, Jezus Chrystus, Święty Graal
ZA OKNAMI MROZY ARKTYCZNE
537.
Pokazują jak wy ludzie duchowo skostniali jesteście, wy po prostu w uczuciach nie istniejecie. Pomroziło was całych całkowicie, duch zmrożony waszym rozumem bez możliwości ratunku, w oczach giniecie. I co z tego, że przyjdzie odwilż, gdy w was wieczna zmarzlina, uczuć swoich, swojego ducha nie obudzicie, to bryła lodu, którą tylko Boży ogień roztopi, aby uwolnić, to coś, co w was tkwi niepoznane, nieożywione, o wy nieszczęśliwi, miliony lat zmarnowane!
23 stycznia dwa tysiące lat temu była ostatnia wieczerza Pańska według obrządku Świętego Graala, wśród apostołów przy stole Maria Magdalena z Magdali jako czysto widzący duch najzdolniejszy uczeń, który po Moim odejściu głosił Słowo Prawdy na ziemi izraelskiej, obudziła wiele ludzkich duchów, gdyż na ziemi była nadal wiernym sługą Moim.
Dziś na tej ziemi kobieta ma wzniosłe zadanie; poprowadzić ludzkość w poznaniu Prawdy ku Światłu. I choć już to się dzieje, to szeroki tego efekt nastąpi po dramatycznych dla was wydarzeniach, które już dawno temu zostało objawione, a ci co mają dar jasnego widzenia i słyszenia nawołują na całej ziemi do zmiany, abyście mogli się jeszcze obudzić.
•www. jezuschrystuspl.blog.onet.pl
•E - mali: jezus.pl@gmail.com
•SKYPE; jezus.chrystuspl
•Tel.; + 48 692 157 440
Tagi: jezus chrystus blog religia Kategoria: Ciekawe