Słowo Pana płynie falami 530. Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

Wywietle: 2126
Ocena: 3    Gosw: 1
Słowo Pana płynie falami 530. Przesłanie Miłości Jezus ChrystusJezus_Chrystus
08-03-2010
Słowo Pana płynie falami 530. Przesłanie Miłości Jezus Chrystus Wielka Księga Objawień Przesłanie Miłości Jezus Chrystus, Święty Graal
Słowo Pana płynie falami
530.
Słowo Pana płynie falami na ziemię i w całą Wielką Materię, a dalej w późniejsze stworzenie.
Nieustanne przeżywanie Moje Jezusa Chrystusa, Żywego Słowa, którym Jestem powoduje wciąż nowe przepływy Siły od Mojego Ojca, od Miłości, którą Jestem i którą żyję.
Miłość falami Sił przenika wszystko i wszystkich, aby wypełniło się Boże Słowo w całości na wszystkim i wszystkich. I tak to, co żyje duchowo wzleci do góry, zostanie podniesione, a martwe, już nie żywe zostaje rozłożone.
Żywioły z fal Sił Miłości korzystają skwapliwie, niszcząc to wszystko o czym wcześniej mówiłem, a co w Miłości nie ożyło. Proces dotyczy każdego pojedynczego twora, istoty, formy, nurtów sił, całej ludzkości i całej ziemi, a dalej Wielkiej Materii i całego późniejszego stworzenia.
Miłość Pana na ziemi, którą Jestem tak swoje zadanie wypełnia, czyste duchy przyciągam jak jeden wielki magnes, dobro jest wzmacniane i uwznioślane, a zło i wszelkie nieczystości palone Bożym ogniem czyli rozkładane.
•www. jezuschrystuspl.blog.onet.pl
•E - mali: jezus.pl@gmail.com
•SKYPE; jezus.chrystuspl
•Tel.; + 48 692 157 440
Królestwo Tysiącletnie jest na ziemi od 07.09.2007 roku
Tagi: jezus chrystus blog religia Kategoria: Różne