Boże Ojcze, bądź błogosławiony...! 2. Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

Wywietle: 2150
Ocena: 4    Gosw: 1
Boże Ojcze, bądź błogosławiony...! 2. Przesłanie Miłości Jezus ChrystusJezus_Chrystus
19-02-2010
Boże Ojcze, bądź błogosławiony...! 2. Przesłanie Miłości Jezus Chrystus WIELKA KSIĘGA OBJAWIEŃ Przesłanie Miłości Jezus Chrystus, Święty Graal
Boże Ojcze, bądź błogosławiony...!
2.
Boże Ojcze, bądź błogosławiony poprzez Syna Bożego, Jezusa Chrystusa, poprzez Miłość i Wolę Boga Ojca, poprzez Miłość i Wolę Syna Bożego, poprzez Miłość i Wolę Ducha Świętego, poprzez Miłość i Wolę do człowieka każdego, poprzez Miłość i Wolę Słowa Żywego do twora każdego, aby rósł i jaśniał w poszukiwaniu Stworzyciela!
W nieustannym trudzie modlitwy Bogu ofiarowuję, wszystkie myśli, słowa i uczynki, poprzez Miłość i Wolę serce swoje Bogu Ojcu oddać wolę!
Zawsze czujnie się zachowuję i rozważnie postępuję, poprzez swoje kroki idę przez obłoki do Ojca, swego Pana drogą jak tęcza malowana, gdzie śpiewy słychać chórów niebieskich, Boga Ojca naszego nieustannie wychwalającego.
I tak idąc drogą tęczy całkowicie zasłuchany z chórem razem śpiewam będąc zakochany. Wszędzie widzę tylko jasne serca, które zachwycają Mnie czystością swoją i do dalszej drogi zachęcają.
•www. jezuschrystuspl.blog.onet.pl
•E - mali: jezus.pl@gmai.com
•SKYPE; jezus.chrystuspl
•Tel.; + 48 692 157 440
Tagi: jezus chrystus blog religia Kategoria: Ciekawe