ŚWIATŁO NARASTA! 10. Jezus Chrystus

Wywietle: 1018
Ocena: 0    Gosw: 0

Komentarze:

ecydPEAoFbs   25-08-2011

Heck yeah bay-bee keep them cmoing!

ŚWIATŁO NARASTA! 10. Jezus ChrystusJezus_Chrystus
07-02-2010
ŚWIATŁO NARASTA! 10. Jezus Chrystus WIELKA KSIĘGA OBJAWIEŃ Przesłanie Miłości „W ŚWIETLE PRAWDY, Jezus Chrystus, Święty Graal
ŚWIATŁO NARASTA!
10.
Światło narasta, należy iść dalej, coraz jaśniejszy wgląd w swoje wnętrze. Rozpoznawać i rozpuszczać cechy negatywne własne, doskonalić odczuwanie miłości i podawać ją dalej. Podawaj miłość gdzie tylko możesz w myślach, uczuciach i uczynkach! Kochaj bez słów. Słowa zapisuj i odczytuj. Wysyłaj listy do wrażliwych, proponuj pomoc i wsparcie. Pisz o miłości pięknie i otwarcie, ale nie o ziemskiej, a o duchowej miłości, ta daje człowiekowi wsparcie. I ona przetrwa całą materię, ducha wzmacnia w podążaniu dalej, to jego skarb najczystszy i z nim związane przeżycia.
Kto nie pojmuje ten niech kocha szlachetnie, na początek da jemu to wsparcie.
Uciekać od wulgaryzmów, to język ciemności. Ciężki niczym kule, narasta wraz z używaniem i nie wiesz, kiedy jak siedzisz w ciemnej celi, zamurowany bez uczuć wzniosłych i bez wyjścia.
Potrzebujesz wzmacniaczy życia, a te ziemski mają charakter rozpaczy, które zamiast wznosić, ciężarem się stają i brak siły, pustka w głowie, droga do piekieł prowadzi. Duch nie otrzymuje siły, ciało umarło, bo na nim życie się skoncentrowało.
Tylko siła miłości i modlitwy wewnętrznej by ducha i ciało uratowało, lecz tu chcenie musi być wielkie.
•www. jezuschrystuspl.blog.onet.pl
•E - mali: jezus.pl@gmail.com
•SKYPE; jezus.chrystuspl
•Tel.; + 48 692 157 440
Tagi: blog religia jezus chrystus Kategoria: Ciekawe