Jezus Chrystus - Rozkołysane fale energetyczne 42. Przesłanie Miłości

Wywietle: 1317
Ocena: 0    Gosw: 0
Jezus Chrystus - Rozkołysane fale energetyczne 42. Przesłanie Miłości Jezus_Chrystus
03-10-2013
Jezus Chrystus - Rozkołysane fale energetyczne 42. Przesłanie Miłości Wielka Księga Objawień Przesłanie Miłości Jezus Chrystus, Graal
Rozkołysane fale energetyczne
42.
Rozkołysane fale energetyczne uwodzą nas ku Światłu oczywiście, dając możliwość wzlotu. Całkowite przeobrażenie następuje, gdy duch ludzki po falach Światła wstępuje, jaśniejszym i lżejszym się staje, cech dobrych jemu nastaje coraz więcej, do wzlotu Wola Boża skrzydła jemu dodaje i duch ludzki czuje, że się rozwija w radości i w szczęściu.
Wspiera wszystko, co szlachetne ma cechy, przekazuje siłę do podniesienia się z materii ku subtelniejszym krainom jaśniejszym i tak powstaje, i rozwija się kolejne dziecię Boże.
Ten, kto dziecięciem Bożym się stanie do raju duchowego się dostanie, aby wieść wieczne, szczęśliwe i radosne życie, czcząc i chwaląc Pana za taką łaskę darowaną.
Co za wielkie szczęście! Ten je otrzyma, kto na nie zasłużył poprzez ciężką wewnętrzną pracę, aby stać się zupełnie nowym, wchodząc na tory praw Bożych, w Woli i Miłości zanurzonych, gdzie Światło dominuje całkowicie, co przeżywasz osobiście.
•www. jezuschrystuspl.blog.onet.pl
•E - mali: jezus.pl@gmail.com
•SKYPE; jezus.chrystuspl
•Tel.; + 48 692 157 440
Tagi: jezus chrystus Kategoria: Różne