Ostra wymiana 41. Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

Wywietle: 1140
Ocena: 0    Gosw: 0

Komentarze:

GuCtRrQyRpLZPIUqIRD   23-02-2012

Zover ik het weet heeft Ahmedinejad geen oldmogsoisraden op zijn geweten en hij lijkt me ook veel en veel eerlijker dan Bush en zijn liefhebbers en zijn land is in het verleden ook geen heerser geweest over een andere land, ik vraag me dan gewoon af, waarom hij dan zo omstreden is, alleen maar wegens zijn uitspraken

Ostra wymiana 41. Przesłanie Miłości Jezus ChrystusJezus_Chrystus
25-05-2011
Ostra wymiana 41. Przesłanie Miłości Jezus Chrystus Wielka Księga Objawień Przesłanie Miłości Jezus Chrystus, Graal
Ostra wymiana
41.
Ostra wymiana piłek wzajemna w celu lepszego dogadania, piłki się wymieniają jak zagadnienia poruszane we wzajemnej współpracy.
Jak góra powie tak dół odpowie, taki jest naturalny stan rzeczy.
Doskonalić trzeba się tu na dole, na górze są doskonalsi, znający lenistwo rozumowe, w kierunku duchowej twórczej pracy.
Rozum zawsze jak leniwe zwierzę unika wysiłku, który jemu duchowy pan zleca dla poprawy swojego wizerunku. Dlatego wymogiem dzisiaj już jest koniecznym, aby rozum stał się sługą twojego „ja świadomego, żeś jest duchowym i z duchowości w ciało się na ziemi wrodził. Ciało jest twoim opakowaniem podczas przebywania na ziemi, jak papierek, a nie cukierek. Czas, aby tą prostą i naturalną zależność pojąć ostatecznie. Wniosek taki płynie; że duch wykorzystuje ciało materialne swoje dla celów duchowych, a nie ciało materialne wykorzystuje rozum do celów ziemskich. W pierwszej sytuacji wzlot ku Światłu następuje, druga sytuacja wszystko rujnuje, w ciemności się stacza.
•www. jezuschrystuspl.blog.onet.pl
•E - mali: jezus.pl@gmail.com
•SKYPE; jezus.chrystuspl
•Tel.; + 48 692 157 440
Tagi: jezus chrystus blog Kategoria: Różne