Niepublikowane nagranie z wypadku Jacksona

Wywietle: 3744
Ocena: 5    Gosw: 3

Komentarze:

Gofer   16-07-2009

Reklama kręcona była w 1984 roku. Na filmie widać jak włosy Jacksona zaczynają płonąć, ale on nie zdaje sobie z tego sprawy. Tłum ludzi rzuca się na ratunek. W końcu kamera pokazuje przez chwilę piosenkarza z wielką dziurą po wypalonej czuprynie.

To właśnie to wydarzenie stało się najprawdopodobniej przyczyną problemów Jacksona z lekami. Artysta zaczął zażywać wtedy silne środki przeciwbólowe.

Maylay   29-07-2009

co za zbieg okoliczności że dopiero teraz, po jego śmierci, to publikują

Kate   08-11-2009

***********************************


http://www.youtube.com/watch?v=n4A9TE2PCf0&feature=related .


****************************************

miłego ogladania. polecam FANOM jak i do dnia dzisiejszego krytykujacym Michaela Jacksona, by ujrzeli, uslyszeli prawdę - to czego nawet nie chcieli 'wpuscic' do swojej glowy .

a w szczeglnosci tym, ktorzy widzieli juz wywiad z Michaelem przeprowadzony przez BASHIRA , człowieka, przed ktorym po wielu latach otworzyl się Michael, po czym powycinal fragmenty filmu - jego zdaniem zbyteczne -przez co ukazal M . w nie dokonca dobrym świetle . Stad nagrany zostal kolejny film, a dokladniej posklejany, dolączone zostaly sceny, rozmowy, bardzo istotne dla michaela, ktore Bashir po prostu ominą moc samemu wciaz M. krytykowac w swoim programie...
Dołaczony tez zostaly m.in. wywiad z ojcem i matką jego dwojga dzieci . .. jak to wszystko było, skąd, dlaczego, dowiecie się z filmu . . .

Sami zobaczcie.


pozdrawiam .

Kate   08-11-2009

sorry .. na YOUTUBE wpiszcie to wyrazenie, bo sie nie wyswietli film:


" Living with Michael Jackson Take Two part 1/ 9 Polskie napisy "


- pierwszy od gory . film sam sie przewija .

pozdro.

klon   09-11-2009

nikt nie mówi, że michael jackson był bez grzechu, po prostu był genialnym muzykiem