Zeitgeist

Wywietle: 2679
Ocena: 4.3    Gosw: 29

Komentarze:

Paweł   26-03-2008

zagłada ... taka nasza natura ...

Maylay   19-04-2008

Bardzo dobry film, polecam wszystkim. Jak łącze nie pozwala wam na obejrzenie go tutaj to ściagnijcie sobie np. torrentem

anonim   23-11-2008

To dzieje się teraz, ta sama zasada.
Niby kryzys w USA, który jest tylko spekulacją, niestety ta spekulacja: ZADZIAŁAŁA

anonim raz jeszcze   23-11-2008

Dodam tylko jeszcze takie pytanie dla osób, które będą oglądały ten film:
Czy faktycznie nie ma zapisu, ani ustawy w prawie, która nakazuje płacenia podatku dochodowego?

Pancer   10-04-2010

jeśli chcesz coś powiedzieć, to ja czekam. jeśli jest taki zapis to gdzie? chętnie posłucham. odnośnie samego filmu zeitgeist - genialne. powinno być więcej takich produkcji. zeitgeist to film który otwiera oczy, być może nie wszystko jest dokładnym odzwierciedleniem faktów, ale napewno bardziej realnym niż to co nam się daje na codzień do skonsumowania

Wacek   01-04-2013

widziałem dzisiaj ten film na planete, ale pod tytułem "Zeitgeist - spisek rządzi światem"

ZeitgeistMaylay
16-03-2008
Zeitgeist Mocny film dokumentalny pokazujący i wyjaśniający jak społeczeństwo jest manipulowane. Dokument podzielony jest na 3 części:

I. Religijna - pokazuje astro-teologiczne podstawy chrześcijaństwa. Udowadnia, iż religia chrześcijańska jest jedynie splagiatowaną wersją wcześniejszych mitów, głównie egipskich i opiera się na astrologii.

II. 11 Września - dotyczy najsłynniejszej akcji terrorystycznej służb specjalnych USA, dokonanej na własnych obywatelach.

III. Banki i plan zniewolenia świata - czyli kto stoi za kontrolą światowej gospodarki i polityki. Komu zależy na wywoływaniu wojen i komu się to opłaca, oraz kto dąży do wykreowania Jednego Ogólnoświatowego Rządu, Globalnego imperium: niewolników rządzonych przez garstkę Panów i kontrolowanych totalnie, rodem z Orwellowskiego "Roku 1984".

Wszczepiane do ciała człowieka chipy RFID pomogą manipulować człowiekiem i śledzić jego na całej kuli ziemskiej. Ten film dokumentalny po krótce obrazuje również niebezpieczeństwo tej technologii. Czy o to chodziło w przepowiedni w Apokalipsie Jana? Polecam zajrzeć do Bilbii i poszukać więcej informacji na ten temat w internecie.

Autorzy filmu zachęcają do własnych dalszych studiów w temacie, oraz do sprawdzenia wszystkich przedstawionych w nim faktów,zamiast brania na wiarę tego co zostało w nim powiedziane

(film z polskimi napisami)
Tagi: wynalazki dokument zagadki tajemnice religia Kategoria: Niewyjaśnione