Bruce Lee - ostatni wywiad

Wywietle: 2628
Ocena: 3.7    Gosw: 7

Komentarze:

tobiasz   01-02-2010

kocham bruce lee

Marcin   03-03-2011

Bruce Lee jest dla mnie jak brat a nawet więcej, popszez film pokazał że zło jest nie dobre, zrozumiałem co tak naprawde chce pokazać styl którego po kochał, a nie jak w dziśjeszych czasach tyle zła. Tla mnie jest jak starszy rodzony Brat

Damian   22-08-2011

Chciałbym być taki jak on :(

Oskar   08-09-2011

Bruce lee jest moim faworytem jeżeli chodzi o Jeet Kune Do , dzięki niemu zaczełem trenować aby stać się lepszy fizycznie niż inni.

Scuro   13-01-2013

Bruce Lee potrafi oddzielić zło od dobra. Wie jak uspokoić wewnętrznego siebie, zaniedbał naukę, i obowiązki, lecz i tak doszedł jak najdalej. Bruce Lee jest przykładem, że marzenia się spełniają i człowiek powinien walczyć do końca.

Bruce Lee - ostatni wywiadMaylay
28-10-2007
Bruce Lee - ostatni wywiad Jun Fan Bruce Lee jest znany na całym świecie dzięki filmom w których
pokazywał "swoje" Kung Fu. Należy mu się także szacunek za to co zrobił dla świata sztuk walk. Jako pierwszy trenował przekrojowo, w jego książce można znaleźć elementy boksu, savate, judo, zapasów, szermierki i wiele więcej.
Bruce Lee był wielkim filozofem i mistrzem. Jego uczniowie w wywiadach darzą go ogromnym szacunkiem. Stworzył koncepcję Jeet Kune Do ("droga przechwytującej pięści"), której główną ideą było upraszczanie, ale również pozbycie się form i ram i umożliwienie rozwijania się jednostce jako takiej.

...Opróżnij umysł. Bądź bezkształtny jak woda.
Wlej wodę do kubka, ona stanie się tym kubkiem.
Wlej wodę do czajnika, ona stanie się czajnikiem.
Woda może płynąć, wić się, kapać albo niszczyć.
Bądź wodą mój przyjacielu... (Bruce Lee)
Tagi: bruce lee wywiad dokument Kategoria: Ciekawe