Cejrowski mówi o pedziach i homoseksualistach

Wywietle: 4601
Ocena: 4.5    Gosw: 17

Komentarze:
Wszystkich komentarzy: 13

Adam   20-04-2010

Cejrowski jest jednak bardzo nieprzystępnym rozmówcą. Ma tak samo złe maniery o jakie posądził swojego rozmówcę. Może jego nastawienie to tarcza obronna....
Właśnie. W jakich przypadkach nauka Kościoła usprawiedliwia zabijanie?
Cejrowski nie rozumie pytań....wielki filozof a etyk a udaje że nie rozumie pytania. Co za pretensjonalność. Im więcej tego oglądam tym Cejrowski jest bardziej buraczany. Pan Szymon nie wystąpił z Kościoła i próbuje pewne informacje i opinie poruszyć na antenie nie angażując swojej sfery religijnej w rozmowę a Cejrowski na niego wjeżdża.
Ostatecznie. Cejrowski jest wrogi i nie kocha bliźniego. Widać jak na dłoni. Wystawia złe świadectwo.

Adam   20-04-2010

Cejrowski myli Kościół z parkiem rozrywki. Nie ma zamiaru się wybierać z Panem Szymonem do jednego Kościoła, ale, niestety, jest z nim w jednym Kościele a mimo tego chęć pojednania się z nim jest mu daleka jak księżyc (jeszcze). Jak mu niewygodnie to może sobie pojechać gdzie mu się podoba wygodniś jeden. Cierpieć nie musi więc i kochać nie musi. Tak jak i żony swojej kochać nie musi. Z żoną własną nie żyje więc jest czarno-białe podejście do spraw religii niestety schodzi niestety do brudnej szarości. Nie ma o kim gadać, w ogóle nie powinienem go oceniać, ale trudno się oprzeć.

Pancer   20-04-2010

zgadzam się z Adamem. dla wszystkich którzy chcą poznać Cejrowskiego od jego prawdziwej strony to polecam obejrzeć ten filmik! to jest fragment programu BÓG W WIELKIM MIEŚCIE a emitowany chyba jest na Religia.tv. w tym odcinku Szymon Hołownia próbuje rozmawiać z Wojciechem Cejrowskim

Adam   20-04-2010

Ponadto, Cejrowski sam przyznaje że sporadycznie przysłuchiwał się wypowiedziom swojego rozmówcy więc można uważać, że nie zna jego osoby i nie zna jego pełnych poglądów, ale posunął się bardzo daleko w swoich wypowiedziach i dawaj upust swoim animozjom od samego początku rozmowy.

Dobroid   21-05-2010

Hehe ale się tutaj Cejrowski skompromitował. On powinien założyć swój własny kościół. Mam wrażenie że wyznaje on ten zacofany Stary Testament, czyli "oko za oko" i chętnie wywołałby świętą wojnę z gejami, wegetarianami i wszystkimi co są inni od niego

kiki   17-11-2010

Nie posądzałam prowadzącego o taką napastliwość. Pan Wojtek naprawdę starał się jakoś rozładować złość. Szczerze- Kościół ma swoją naukę i nie zmieni jej bo światu się tak "podoba". Albo chronimy życie albo nie. Albo homoseksualizm jest zły albo nie. To proste. Ale ciężko się tego trzymać. potępiamy grzech a nie człowieka.

student   10-12-2010

Cejrowski dobrze mowi. Dziś w szczególnych przypadkach usprawiedliwimy aborcję, jutro będzie szeroko dostępna, pojutrze eutanazja, a za tydzień morderstwo będzie na porządku dziennym

Aga   18-12-2010

Nie oceniam ani jednego ani drugiego pana. Chcę zwrócić uwagę na kwestię, która przez Hołownię ledwie dotknięta, "dzięki" Cejrowskiemu nie została rozwinięta. Chodzi o kobiety w trudnej sytuacji z której daje się im dwa wyjścia: rodzisz i radzisz sobie sama albo zabijasz. Dla tych, często zacofanych, zazwyczaj zagubionych i przerażonych nie ma innej opcji. Zamiast walczyć w sejmie o takie czy inne prawo należy dać im alternatywę w postaci opieki i psychologicznego wsparcia. Więcej "domów samotnej matki" gdzie będą mogły urodzić i na spokojnie podjąć decyzję czy dadzą radę wychować czy zdecydują się zrzec rodzicielskich praw. Rozwiązało by to kwestię kobiet w trudnej sytuacji. Nie zmienia to niestety nic w kwestii kobiet dla których ciąża jest zagrożeniem życia. Argumenty reszty, czyli osób traktujących aborcję jak rodzaj antykoncepcji i chcących "decydować o własnych brzuchach" mnie nie obchodzą.

czechmar   29-12-2010

Cejrowski ma 100% racji nie ma tolerancji dla aborcji i propagowania homoseksualizmu mowie kategoryczne NIE i bardzo dobrze ze WC o tym mowi glosno i wyraznie pelen szacunek inni robia wszystko pod publiczke a on ma swoje zdanie i koniec... Poza tym jest bardzo madrym czlowiekiem ktory poznal kawal swiata i cos wie o ludziach.

Maryja   08-02-2011

Popieram Cellowskiego ma 100%racji

KontrAga   20-05-2011

Do ~Aga Dodano: 18:54, 18-12-2010 - piszesz tak: "...Chodzi o kobiety w trudnej sytuacji z której daje się im dwa wyjścia: rodzisz i radzisz sobie sama albo zabijasz...." No cóż, piszesz kompletne bzdury które albo wyczytałaś w kolorowych piśmidełkach dla żeńskich przygłupów albo nasłuchałaś się p. Senyszyn. Otóż na KAŻDEJ porodówce kobieta może po urodzeniu dziecka zrzec się do niego praw rodzicielskich i to OD NATYCHMIAST bez żadnych ubocznych skutków prawnych. Oprócz tego są tzw OKNA ŻYCIA. O tym pewnie też nie słyszałaś. A więc czytaj ~Aga ale inne przekazy medialne niż te sączące się i ogłupiające ludzi z polskojęzycznych mediów.

czarek   07-07-2011

Ja za Cejrowskim.Jezus o tolerancji nic nie mówił,albo gorący albo zimny.Tak lub nie.Zboczeń nie można tolerować,i przyklaskiwać.Niech ludzie z tego nałogu się wydostana.Sami wiedzą jak w niego wpadli,i tak drążą,środowisko też ma duże znaczenie.Nawrócić się i oczyścić,bo kto prosi otrzymuje.Bóg jest Panem,i tylko On wszystko może.

paszczur   30-08-2011

Mimo mojej sympati dla Pana Cejrowskiego i popierania jego podejścia w sprawie aborcji i homoseksualizmu to uważam że tę konfrontacje wygrał Pan Hołownia i naprawe chyba obejrze jeszcze kilka podobnych spotkań.