Smugi chemiczne na niebie

Wywietle: 2942
Ocena: 3.3    Gosw: 3

Komentarze:

Gofer   30-11-2009

TO JUŻ LEKKA PRZESADA.

B52   18-01-2010

Zbiorowa histeria mająca na celu zastraszenie społeczeństwa przez ekoterrorystów wmawiających ludzkości globalne ocieplenie.
Smuga kondensacyjna to nic innego jak chmura cirrus (ze związkami chemicznymi powstałymi w wyniku spalania paliwa). Samoloty poruszają się korytarzami powietrznymi równolegle, prostopadle i pod kątem do siebie. Czasem kontroler lotu nakazuje np. zwiększenie wysokości o 200 metrów, wtedy smuga nieoczekiwanie pokazuje się za samolotem (może się też pojawić, bo w danym miejscu panują inne warunki: temperatura, wilgotność itp.; i tak samo może znikać, rozszerzać się, łączyć tworząc coraz większą chmurę cirrus). Podobnie samolot może zmieniać kurs przechodząc z jednego korytarza do drugiego lub do trzeciego - tak jak pociąg na torach; zawracać bo np. zwolniło się miejsce nad lotniskiem i może lądować po oczekiwaniu na zgodę do lądowania. Przestańcie szukać teorii spiskowych za każdym rogiem :)

Warto przeczytać: http://www.greendevils.pl/technika_wojskowa/lotnictwo/smuga/smuga_kondensacyjna.html

m   28-04-2010

B52
otwórz oczy, świat nie jest taki jak by się wydawał...
polecam wolne media dla przebudzenia np, davidicke.pl

miras   04-04-2011

B 52 otwórz sobie oczy i zwróć uwagę, ze te samoloty zawsze pojawiają się gdy świeci słońce i latają prze słońcu. Obudź się człowieku!!!!