Zatrute szczepionki - Jane Burgermeister

Wywietle: 2102
Ocena: 5    Gosw: 2
Zatrute szczepionki - Jane Burgermeisterklon
31-10-2009
Zatrute szczepionki - Jane Burgermeister W kwietniu 2009 r znana dziennikarka austriacka Jane Burgermeister, założyła skargi kryminalne przeciw Światowej Organizacji Zdrowia (WHO), firmie farmaceutycznej Baxter oraz Rządowi USA z Prezydentem Obamą na czele za rzekome świadome przygotowania do szczepień zainfekowanymi szczepionkami przez sztucznie stworzonego wirusa.
Dokumenty dotyczące sprawy liczą ponad 100 stron.. Polacy jak zwykle trzymani są w niewiedzy lub manipulowanej wiedzy przez media, głównie prywatne.
W całej aferze może chodzić o sztuczne rozpętanie pandemii grypy tzw. świńskiej lub ptasiej przez przymusowe szczepienia na wszystkich kontynentach. Według analiz przytoczonych przez Jane Burgermeister, szczepionki są wymieszane ze śmiertelnym wirusem, który może pochodzći z laboratoriów. Szczepienia mają zapewnić katastroficzne rozprzestrzenianie sie wirusa od człowieka do człowieka, a kombinację wirusową według Burgermeister sformułowano na maksymalną szkodę.
Burgermeister uważa, że szczepienia rozpoczną prawdziwą pandemię, choć pierwsza bedzie li tylko medialna, jak przekonaliśmy się już kilka miesięcy temu. Śmiertelny wirus co niby sam wypłynął w Meksyku, odkryto w partiach szczepionek na zwykłą grypę, przysłanych przez firmę Baxter. Firma posiada nowoczesne zakłady pod Mexico City oraz w Austrii. Baxter wysłał partię zatrutej szczepionki do Niemiec, Austrii, Czech i Słowenii na próbne szczepienia. Eksperci, na których powołuje się Burgermeister, stwierdzili, że objętość materiału Baxtera dostarczonego do próbnych szczepień wystarczyłaby na zabicie ludności globu kilka razy
Wiedeń 20.09.2009 r
Tagi: jane burgermeister nwo wywiad dokument choroba Kategoria: Różne