Tyara Elżbieta Gas - Echo niesie wieść po lesie (23)

Wywietle: 2236
Ocena: 2    Gosw: 1

Komentarze:

anonim   16-11-2009

ale sekciara, szok!!!"Syn Boży Jezus Chrystus, Graal na Ziemi, w Polsce, obecnie w Opolu." dała czadu!!! chyba za bardzo się najarała babka!!! coś ma tam pod kamerą napisane!

Tomasz Jan Janas   01-02-2011

Moim zdaniem sekty sa poważnym zagrożeniem dla chrześcijan.Na koniec powiem jedno "precz z sektami"

Tyara Elżbieta Gas - Echo niesie wieść po lesie (23)Maylay
01-07-2009
Tyara Elżbieta Gas - Echo niesie wieść po lesie (23) Echo niesie wieść po lesie, wszystkie istoty i twory dobrą nowinę przekazują dalej, a wieść niesie; Jezus Chrystus po drogach polnych wędruje i wszystkim Miłość przekazuje, bo ziemscy ludzie oślepli i ogłuchli, o Miłości zapomnieli, a Prawdy idącej nie odczuli, rozum PRAWDĘ odrzucił, to ciemności.
Natura radość przejawia, Miłość przyjmuje bo zgodnie z prawami stworzenia żyje, zwierzęta wokół się garną, bo w Miłości bezpieczeństwo czują i ciepło.
Wszystko gra muzyką natury, wszyscy czekają na tę jedną chwilę, na ten moment, STWÓRCA da znak dla ziemskich ludzi aby mogli zobaczyć gdzie jest Prawda i Miłość, Syn Boży Jezus Chrystus, Graal na Ziemi, w Polsce, obecnie w Opolu.
Każdy ludzki duch musi dowiedzieć się PRAWDY o sobie, jak głęboko w dole siedzi i komu w dole służy, uparcie nielogicznie oddaje się w ręce ciemności, codziennie w każdej godzinie, w każdej minucie i w każdej sekundzie. Swój ciągnie do swego, bo jednorodny i nikt od nikogo wyjaśnień nie żąda tylko dla pieniędzy wszystko wybaczone.
Ale rozwoju duchowego nie kupisz za żadne pieniądze, musisz się wziąć do pracy, drogi do Raju Duchowego też nie da się kupić za żadne miliardy, tylko codzienna modlitwa i praca nad sobą, i ze sobą to prawdziwy Rozwój Duchowy doprowadzi was do Raju, do STWÓRCY, do wewnętrznej równowagi, to trudna droga ale prowadzi prosto do BOGA. Wszystkie bogactwa na Ziemi nic to nad Miłość do STWÓRCY w każdej chwili dla ducha na Ziemi.
Tagi: blog religia Kategoria: Różne