Optymalizacja i pozycjonowanie stron internetowych

Wywietle: 1660
Ocena: 5    Gosw: 1

Komentarze:

Grzegorz   03-07-2013

Na pewno wielu z nas na swą pocztę elektroniczną każdego dnia dostaje wiele reklam. Przeważnie dla nas samych są to zwykłe spamy czyli reklamy promujące produktów i ich pozycjonowanie w wyszukiwarkach. I tak naprawdę większość z nas nie zamawiała takiego produktu. Niestety, ale w momencie, gdy decydujemy się na założenie swej poczty elektronicznej obojętnie na jakim portalu musimy liczyć się z tym, że takie reklamy będą dla nas codziennością. Oczywiście można przed nimi ustrzec się. Aby tego dokonać musimy zaznaczyć, że dana reklama jest dla nas spamem i nie chcemy by się pojawiała. Ale niestety bardzo często na drugi dzień otrzymamy ją, ale pod innym adresem. I tak naprawdę nikt z nas do końca nie może zablokować otrzymywanie takich reklam. Na pewno warto nie decydować się na różne regulaminy, jakie będą pojawiać się na stronach internetowych. Dzięki temu będziemy mieli pewność, że nic przypadkiem nie będzie do nas trafiało. Jednak z drugiej strony jak pokazuje wiele badań takie przypadkowe reklamy w Internecie mają także swe korzyści. Bardzo często, bowiem wielu z nas zainteresuje się tym co do niego zostało wysłane. I wówczas w momencie, gdy będziemy potrzebować danego produktu często przypomni nam się reklam ujrzana właśnie na swej poczcie internetowej. I dlatego też mimo naszych sprzeciwów nadal tego typu reklamy będą umieszczane w Internecie. Na pewno wielu z nas wówczas będzie decydowało się omijać strony internetowe z takimi reklamami.

karol   03-07-2013

jeśli ktoś chce znaleźć więcej informacji na temat pozycjonowania stron internetowych to polecam stronę www.pierwszepozycje.pl gdzie ja osobiście znalazłem wyjaśnienie co to jest pozycjonowanie stron, co to są kampanie AdWords oraz generalnie na temat reklamy internetowej. jest też tam blog o pozycjonowaniu i nie tylko, więc dla każdego zainteresowanego tematem reklamy w google lub innych miejscach (np. na facebooku) coś się znajdzie. a ten film całkiem dobrze wyjaśnia temat wyszukiwania w internecie i co to jest optymalizacja strony www. dzisiaj istnieje setki jak nie tysiące firm projektujących strony www, ale wiele z nich nie dba o optymalizacją i przez to witryna jest ciężka, a wyszukiwarki nie znajdują w nich ważnych informacji. pozdrawiam

Asik   04-07-2013

jakiej wyszukiwarki używacie? ja google, ale zastanawiam się nad bing

UomoDeiSassi   02-02-2014

według mnie najgorsza wyszukiwarka to bing :)

seba   19-03-2015

Długie ale wymowne:

Poniższy artykuł pochodzi z książki dr. Petera Hammonda: Slavery, Terrorism and Islam: The Historical Roots and Contemporary Threat:

Islam nie jest ani religią, ani kultem - jest pełnym, kompletnym ustrojem.

Islam ma religijne, polityczne, ekonomiczne oraz militarne komponenty. Komponent religijny jest podstawą dla wszystkich innych komponentów. Islamizacja następuje, kiedy w danym kraje jest wystarczająco dużo muzułmanów, aby zaczęli się domagać swoich tak zwanych "praw religijnych". Kiedy poprawne politycznie i multikulturalne społeczeństwa zgadzają się na "rozsądne" muzułmańskie żądania o ich "prawa religijne", po cichu przechodzą także pozostałe komponenty. Tak właśnie to działa: (Źródło danych procentowych - CIA: The World Fact Book (2007)).

Dopóki populacja muzułmanów pozostaje w okolicach 1%, są oni postrzegani jako miłująca pokój mniejszość. W artykułach prasowych, filmach podkreślana jest ich barwna odmienność:

USA -- muzułmanów 1.0%
Australia -- muzułmanów 1.5%
Kanada -- muzułmanów 1.9%
Chiny -- muzułmanów 1% -2%
Włochy -- muzułmanów 1.5%
Norwegia -- muzułmanów 1.8%

W zakresie 2% do 3% muzułmanie zaczynają odróżniać się od innych mniejszości. Zaczynają być widoczni jako członkowie gangów ulicznych iw więzieniach. Pojawiają się pierwsze symptomy nadużywania środków z pomocy społecznej.

Dania -- muzułmanów 2%
Niemcy -- muzułmanów 3.7%
Wlk. Brytania -- muzułmanów 2.7%
Hiszpania -- muzułmanów 4%
Tajlandia -- muzułmanów 4.6%

Powyżej 5% zaczyna być zauważalny silny (nieproporcjonalny do ich liczebności) wpływ na społeczeństwo. Naciskają na wprowadzenie żywności halal (czystego wg. islamskich standardów), dzięki czemu wymuszają pojawienie się dużej liczby miejsc pracy dla muzułmanów. Pojawia się seria żądań do sieci handlowych o wprowadzenie tej żywności na rynek, często wzmocniona groźbami.

Francja -- muzułmanów 8%
Filipiny -- muzułmanów 5%
Szwecja -- muzułmanów 5%
Szwajcaria -- muzułmanów 4.3%
Holandia -- muzułmanów 5.5%
Trynidad & Tobago -- muzułmanów 5.8%

Powyżej 10% rząd państwa zmuszany jest do uznania ich prawa do sądów Sharii czyli wg. prawa islamskiego. Docelowo Islam dąży do tego, aby cały świat był sadzony wg. prawa Sharii. Wyraźny wzrost bezprawia, pojawiają się muzułmańskie getta, gdzie nawet uzbrojone patrole policji boją się zapuszczać. Rząd zaczyna tracić kontrolę nad sytuacja. Jakikolwiek pretekst może doprowadzić do rozruchów, palenia samochodów i napaści na nie-muzułmanów.

Gujana -- muzułmanów 10%
Indie -- muzułmanów 13.4%
Izrael -- muzułmanów 16%
Kenia -- muzułmanów 10%
Rosja -- muzułmanów 10-15%

Powyżej 20% zaczynają się demonstracje siły, podpalenia szkół, szpitali, samochodów, synagog i kościołów. Większość osadzonych w więzieniach to muzułmanie. Dotychczas sporadyczne grupy para-militarne dżihadystów zaczynają działać w świetle dnia, często wypierając na terenach zamieszkania muzułmanów lokalne siły porządkowe.

Etiopia -- muzułmanów 32.8%

Powyżej 40% można się spodziewać regularnych masakr i ataków terrorystycznych. Organizacje para-militarne rządzą niektórymi terenami wg. własnego widzimisię. Trwają także uprowadzenia niewiernych kobiet, gwałty oraz utajone jeszcze niewolnictwo.

Bośnia -- muzułmanów 40%
Czad -- muzułmanów 53.1%
Liban -- muzułmanów 59.7%

Powyżej 60% następują niczym nie ograniczane prześladowania niewiernych, sporadyczne masowe mordy, wprowadza się prawo Sharii w skali całego kraju. Niewierni są zmuszani do płacenia podatku "za ochronę" tzw. Jizja, często rekwirowany jest ich majątek. Masowy exodus nie-muzułmanów z kraju.

Albania -- muzułmanów 70%
Malezja -- muzułmanów 60.4%
Katar -- muzułmanów 77.5%
Sudan -- muzułmanów 70%

Powyżej 80% pojawiają się czystki i mordy kierowane z poziomu państwowego.

Bangladesz -- muzułmanów 83%
Egipt -- muzułmanów 90%
Gaza -- muzułmanów 98.7%
Indonezja -- muzułmanów 86.1%
Iran -- muzułmanów 98%
Irak -- muzułmanów 97%
Jordania -- muzułmanów 92%
Maroko -- muzułmanów 98.7%
Pakistan -- muzułmanów 97%
Syria -- muzułmanów 90%
Tadżykistan -- muzułmanów 90%
Turcja -- muzułmanów 99.8%
Zjednoczone Emiraty Arabskie -- muzułmanów 96%

W pobliżu 100% następuje tzw. muzułmański Pokój (stad Islam jest znany jako "Religia Pokoju") czyli "Dar-es-Salaam", co znaczy "Islamski Dom Pokoju". Wg. wojennej doktryny islamu powinien być wtedy pokój, gdyż wszyscy są już muzułmanami i nie ma powodów do walki.

Afganistan -- muzułmanów 100%
Arabia Saudyjska -- muzułmanów 100%
Somalia -- muzułmanów 100%
Jemen -- muzułmanów 99.9%"

Oczywiście tak się nie dzieje. Aby spełnić swoją rz

Optymalizacja i pozycjonowanie stron internetowychWacek
03-07-2013
Optymalizacja i pozycjonowanie stron internetowych Film w obrazowy sposób wyjaśnia czym są wyszukiwarki stron www i w jaki sposób przeszukują ogromne zasoby internetowe. Dowiesz się tutaj również jak sprawić, żeby strona www była lepiej widoczna w sieci - co to jest optymalizacja stron (seo) i do czego służy pozycjonowanie stron www. Jest to dość fajnie wyjaśnione językiem prostym do zrozumienia dla każdego, nawet dla tych, którzy nie znają się na wyszukiwarkach i komputerach. Tagi: internet google Kategoria: Różne