Stare Kiejkuty - tajne więzienie CIA w Polsce

Wywietle: 5011
Ocena: 3.6    Gosw: 3

Komentarze:

ja   20-09-2011

to nie wiezienie, wiem bo na majowce mialam obok domek - dokladnie obok

w   28-11-2011

szkoła wywiadu:) najbardziej tajna szkoła na pokaz :):):):)

Pablo   15-12-2012

Może i miałeś domek obok,ale nie licz na to że więzniowie ,mieliby się na Twoich oczach przechadzać po spacerniaku!!Ciekawe czy każdy posiadacz takiej działki zakłada takie,a nie inne ogrodzenie?!!

Rysiek   04-05-2013

No faktycznie, bardzo dziwne, żeby dawna jednostka wojskowa otoczona była siatką i drutem kolczastym. Akurat ogrodzenie nie świadczy o tym, co się tam znajduje. Ale przyznam, że coś może być na rzeczy

trick   24-01-2014

Czy dramatyczne wydarzenia na świecie gdzie giną ludzie z rąk terrorystów to jest fakt czy fikcja ? Polska jest sojusznikiem USA - to jest fakt. Jesteśmy w koalicji z innymi państwami europejskimi przeciwko radykalizmowi i terroryzmowi islamskiemu - to jet fakt. Bierzemy udział w tzw. piereostrojce w krajach arabskich i popieramy ,wspieramy ludzi z tych krajów walczących o wolność - to jest fakt .Czy te kraje wyzwolone spod dyktatury są bezpieczniejsze dla siebie i dla państw zachodu ? - znak zapytania to jest fakt. Czy więzienia w czasie wojny powinny lub muszą być jawne ? Czy USA ,Polska ,Francja ,Włochy i inne kraje z koalicji antyterrorystycznej muszą tłumaczyć się z więzień czy są legalne ? Co innego jest przestrzeganie praw więźniów i traktowanie ich humanitarnie a co innego zakładanie więzień ? W więzieniach powinni być żołnierze lub ci co mieli broń w ręce przeciwko swojemu ludowi a nie niewinni ludzie - to jest prawda .Niech przeciwnicy więzień tzn. niektórzy politycy ,dziennikarze ,obrońcy spojrzą w oczy muzułmanom których rodziny zginęły z rąk swoich też muzułmanów i niech spojrzą w oczy ludziom którzy zginęli na świecie z rąk terrorystów w zamachach i bezpośrednio .Czy więzienia w czasie walki z terroryzmem powinny być jawne u sojuszników - ponawiam pytanie dla mało kumatych i nie znających się na strategi wojennej i zasady nietajności ?