Tomasz Szulc: przyczyny katastrofy samolotu w Smoleńsku

Wywietle: 6462
Ocena: 2.8    Gosw: 26

Komentarze:

Karol   18-04-2010

Wszystko wskazuje na to, że to prawda. Logiczne i podparte faktami. Co za nieszczęście! Szkoda załogi i tych niewinnych ludzi!

Robert   19-04-2010

W ogole jak on bredzi
Samolot dla niego jest w zlym stanie technicznym, gdy odpadnie mu skrzydlo....

wystarczy ze w samolocie wysiada uklady sterowania osle, w czasie lotu i potobie

Boze jak oni nienawidza Kaczynskiego, ze tak go blotem obrzucaja. Facet bedzie siesmazyl w piekle za te relatywistyczne brednie.

J   20-04-2010

Schowaj ziom, bo nie znasz dr Szulca. On należy do tych niewielu ludzi w Polsce, którzy znają się na samolotach od strony technicznej. Nie tylko na samolotach. Zajmuje się wieloma technicznymi wojskowymi. To jest Jego pasja. A poza tym wiele mediów przy każdej lotniczej katastrofie pyta się Jego o opinie. dr Szulc mając czy nie mając racji na bank jest człowiekiem, który ma więcej do powiedzenia niż wy drodzy znawcy tematu.

JLW   21-04-2010

Na stronie Politechniki Wrocławskiej jako hobby dr. Szulca znalazłem nanoszenie warstw. Bardzo dziwne
że zataił swoje zainteresowania lotnicze.Czyli lipa.

lot trzmiela   25-04-2010

Przeciez scysja z prezydentem nie złamała kariery pilota, który ladował w Gruzji! Dostał nawet medal wojskowy. Skad domniemanie, ze pilot TEGO feralnego lotu dał się zastraszyć?

  24-09-2010

Biedny idiota! Co on bredzi? jak ten matołek czuje się dzisiaj?

ms   08-10-2010

dr.Szulc wie bardzo dużo o samolotach i technice wojskowej , bo od 30 lat jest to jego pasją. ( publikacje w prasie polskiej, niemieckiej, anglojęzycznej i rosyjskiej). Wiedza z zakresu nanoszenia warstw to wynik zainteresowań zawodowych ( patrz praca magisterska i doktorska). A najważniejsze , że jest absolutnie niezależnym ekspertem.

Marek   12-10-2010

Gość jest jednym z najlepszych ekspertów w dziedzinie techniki wojskowej. Jeśli mnie pamiec nie myli to odszedł z wojska w stopniu majora.

anonim   15-01-2012

Szkoda, że niektórzy piszą takie rzeczy nie znając doktora Szulca. Jest to człowiek, który ma przeogromną wiedzę i zapewniam: jeśli coś mówi to jest w tym sens, logika i po prostu jest to prawdą. Swoja drogą to niesamowicie inteligentny człowiek.

grzegorz   14-08-2014

Że też te brednie jeszcze lecą w necie. Hobbysta lotniczy - to dopiero ekspert.
Służbowy idiota. Zna się na wszystkim. Nawet wie co w Doniecku się dzieje.
Na powłokach się pewnie zna. Zamalować jedną brednię drugą, to jego pasja.

Tomasz Szulc: przyczyny katastrofy samolotu w SmoleńskuPancer
15-04-2010
Tomasz Szulc: przyczyny katastrofy samolotu w Smoleńsku Prawdopodobne przyczyny wyjaśnia Dr. inż. Tomasz Szulc z Politechniki Wrocławskiej - mówi o manewrach samolotu Tupolew i o spekulacjach na temat katastrofy. Mówi również o sytuacji, która miała miejsce w przeszłości - podczas wojny w Gruzji, prezydent Kaczyński lecący takim samym samolotem zarządał od pilota lądowanie, mimo że warunki były nieodpowiednie. Pilot jednak odmówił i wylądował na innym lotnisku. Miała miejsce kłótnia i w rezultacie złożyli oni wypowiedzenia, stwierdzili, że w takich warunkach pracować nie mogą. Tagi: samolot lech kaczynski tomasz szulc katastrofa tupolew smolensk Kategoria: Różne