Dj Macu - Tylko Taniec [film z sesji zdjęciowej do okładki]

Wywietle: 1853
Ocena: 2.5    Gosw: 2

Komentarze:

ZLlQTDJcCMIgeneu   02-01-2013

I'm out of leguae here. Too much brain power on display!

Dj Macu - Tylko Taniec [film z sesji zdjęciowej do okładki]Gofer
02-04-2010
Dj Macu - Tylko Taniec [film z sesji zdjęciowej do okładki] Mixtape Dj Macu Tylko Taniec trafił już do tłoczni, a tymczasem prezentujemy film z sesji zdjęciowej do okładki tej produkcji. Płyta już niebawem na Holahola.pl wraz ze specjalnymi okolicznościowymi produktami.

Dj Macu to artysta, który każdą swoją produkcję przygotowuje z wyjątkową dbałością o szczegóły. Po wcześniejszych produkcjach „Wypijmy za blendy" 1 i 2 oraz Jaram Się Mixtape nadszedł czas na skondensowaną dawkę imprezowego grania.

Mixtape Tylko Taniec to ponad godziny mix, w którym pojawia się 40 starannie wyselekcjonowanych utworów. Jak zapewnia twórca ten mixtape to połączenie starych, sprawdzonych szlagierów i nowych kierunków w muzyce tanecznej. Mixtape Tylko Taniec to nowatorskie brzmienie, które rozpali każdą domówkę. Dj Macu na tej produkcji odważnie redefiniuje słowo „taniec". To już nie tylko aktywność na parkiecie, ale cały imprezowy styl reprezentowany przez tego niekonwencjonalnego twórcę.

Jak informuje wytwórnia Wielkie Joł, Mixtape Tylko Taniec już niebawem będzie można dostać zupełnie gratis przy zakupie jednego z dwóch specjalnych produktów okolicznościowych w sklepie internetowymHolahola.pl.

„W telewizji jest Taniec z Gwiazdami, a Mixtape Tylko Taniec sprawi, że i ty poczujesz się jak gwiazda tańca" -dodaje DJ Macu.
Tagi: tede wielkie jol wj plny warszafski deszcz dj macu Kategoria: Hip-hop